DERNEĞİMİZİN 6. OLAĞAN GENEL KURULU

Tek liste ile halinde gidilen seçimde oyların tamamını alan Necati Yılmaz yeniden seçilerek güven tazeledi.
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz güven tazeledi
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şubesinin 6. Olağan Genel Kurulu Şehit Ömer HALİSDEMİR Salonunda gerçekleşti.
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık'ın da katıldığı kongreye Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'de katıldı.
Ayrıca kongrede Emniyet Mensupları Şehit Aileleri Yardımlaşma Vakfı Başkanı bilal Erim, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet Diril, Samsun Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdür Süleyman Demirtaş, Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven, Kadef Genel Başkanı Bayram Erişgin, Başkan Yardımcısı Sezahattin Temürkıran, İlkadım Kavaklılar Derneği Başkanı Levent Kaya ve üyeler katıldı.
Tek liste ile halinde gidilen seçimde oyların tamamını alan Necati Yılmaz yeniden seçilerek güven tazeledi.
Kongrede Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Necati Yılmaz, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir birer konuşma yaptılar.
BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: SİZLER BİZE EMANETSİNİZ
Başkan Demir bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada şehit ailelerinin yanında yer alacağını ifade ederek, sizler bize emanetsiniz dedi.

Galeri