10 KASIM ATATÜRKÜ ANMA GÜNÜ MESAJI

“Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe, özlemle.”
Fikirlerimiz fikirlerinle, Vicdanımız sesinle, Kalbimiz seninle yaşıyor….♾
Milli mücadelemizin Önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 84. yılında rahmetle, şükranla ve saygıyla yâd ediyoruz.
10 Kasımlar Mustafa Kemal Atatürk’ü anmanın, bir kez daha anlamanın günüdür. Bugün O’nu en güzel anlamanın yolu, veciz bir şekilde ifade ettiği gibi “Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır, fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” sözleriyle bizlere emanet bıraktığı Devletimizi gelecek nesillerimize aynı şuur, inanç ve kararlılıkla bırakmaktır.
Karakteri bağımsızlıkla bezenmiş olan Mustafa Kemal Atatürk, 19 Mayıs 1919’da yaktığı istiklal meşalesi ile ezelden beri hür yaşamış milletimizin adeta küllerinden yeniden doğarak ayağa kalkmasını ve kendisine vurulmak istenen esaret zincirlerini kırmasını sağlamış ,en büyük eserim dediği Cumhuriyeti kurarak bizlere emanet etmiştir.
Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı ve milletimizin unutulmaz lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, bu toprakları bizlere vatan kılan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı ,dua ve rahmetle yad ediyoruz.
Ruhları şad olsun..????????

Galeri